Jak vše probíhá, co Vás čeká.
Na těchto stránkách se dozvíte o co se jedná , jak vše probíhá a co Vás čeká.
Jedná se o reklamní pobyt, který pořádá REGENCY Club na Tenerife, který patří k jedněm z mnoha clubů zapojených do výměných pobytů.
Pokud jste se již rozhodli využít mé nabídky, máte připravený termín dovolené, musíte udělat toto:
  1. zaslat mi na e-mail: novical@seznam.cznebo mobil: 603543182 Vaše nacionále + datum narození všech osob které se budou účestnit pobytu ( pokud se bude jednat příkladně o dvě rodiny, tak každou rodinu zvlášť)
  2. zaslat mi Váš telefon na kterém budete kdykoliv k zastižení + e-mailovou adresu
  3. termín dovolené, případně náhradní termín v případě, že hlavní termín by byl již obsazen

Nyní na Váš termín zjistím zda jsou volné letenky a za jakou cenu. Tyto pak předběžně zarezervuji a Vám toto oznámím k odsouhlasení.
V okamžiku, kdy budu mít uvedené údaje k dispozici, odesílám vše na Tenerife odkud se s Vámi spojí náš česky hovořící delegát, který s Vámi probere Vaše další dotazy nebo požadavky, Pokud bude vše v pořádku a Vaše dovolená bude schválena, bude Vám zasláno potvrzení o rezervaci Vašeho termínu. Toto potvrzení o rezervaci nezapomeňte vzít ssebou!!!!!
Já rovněž dostanu potvrzení o Vaší rezervaci pobytu. Na tomto základě Vám zašlu telefonické spojení na dokončení zakoupení letenek. Tyto si pak vyzvednete na letišti v den odletu. Jak, kde si je vyzvednout dostanete poučení i s časem v kolik se na letiště máte dostavit.
Co se týče letenek, můžete si je zařídit osobně nebo i požádat delegáta se kterým budete hovořit, aby Vám je zajistil on.
Nyní již jen vyměnít peníze a začít balit.
V den odletu dostavit se v uvedenou hodinu na letiště, vyzvednout letenky, odbavit a letět.
Po příletu na letiště na Tenerife vyzvednout zavazadla, před halou letiště chytnout TAXI udat adresu "REGENCY Resort" na nechat se dopravit na místo.
V Regency na Vás již bude na recepci čekat náš delegát, který se Vás ujme, zařídí ubytování a bude se Vám věnovat po celou dobu ubytování pokud jeho služby budete potřebovat.
Při výměně peněz na Eura počítejte rovněž s 300 euro na úhradu vratné kauce, kterou skládáte na recepci oproti potvrzení. Tato kauce je Vám v den odletu v plné výši vrácena pokud nezpůsobíte na zařízení apartmánu nějaké škody. Dále počítejte s výměnou i pro případ že se budete chtít zúčastnit celodenního výletu po ostrově (45 Euro za dospělou osobu, na dítě sleva) - výlet je pořádán v neděli a je s Vámi česky hovořící průvodce. Navštívíte několi zajímavých míst na ostrově a v ceně je i oběd. Bližší se dozvíte od delegáta. Další možnosti jsou na Vás. Můžete si objednat na recepci výlet lodí a další. Na vše doporučuji obrátit se na delegáta, kzerý Vám se vším pomůže.
Další co Vás čeká a nemine, je, že vzhledem k tomu, že pobyt je reklamní a proto dostáváte ubytování zdarma + polopenzi pro dvě osoby zdarma, musíte jeden den z pobytu věnovat prezentaci, kde budete seznámeni se systémem výměných pobytů ke kterým Regency patří. Upozorňuji především na to, že k ničemu Vás tato prezentace nezavazuje, nic nemusíte kupovat, pouze se zúčastnit. Neúčast by měla za následek, že Váš pobyt zdarma by ste si museli uhradit. Celá prezentace trvá zhruba od 10.00 hod do 12.00 hod. V případě, že projevíte zájem o případnou koupi, prezentace se protáhne opravdu na celý den. Opět upozorňuji nic nemusíte kuovat a k ničemu Vás to nezevazuje. Den prezentace si dohodnete rovněž s delegátem.

Co se týče ubytování: budete ubytování v některém resortu spadajícího pod Regency klub a to v jednoložnicovém apartmánu nebo studiu v závislosti na počtu osob. Apartmány i studia jsou v kategorii 5* hotelů s plně vybaveným kuch. koutem, televizí, videem, případně DVD. V areálu resortu je vyhřívaný venkovní bazén, posilovna a další.
Bližší informace o místě pobytu naleznete pod odkazem MÍSTO.
Pak si již jen užíváte Vaší dovolenou.
V den odletu si na recepci vyzvednete kauci, odevzdáte klíče, případně den předem si objednáte TAXi na letiště. A pak hurá domů.
ZPĚT